Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. A. Kamieńskiej w Świdniku

book
bookbook

Pucio [Gra planszowa] : Domino

Autor: Galewska-Kustra, Marta.
"Pucio. Domino", czyli precz z nudą! Spraw radość swojemu dziecku, zapewniając mu wspaniałą rozrywkę połączoną z nauką liczenia i czytania. Uśmiech malucha gwarantowany!Domino to kontynuacja serii zabawek inspirowanych bestsellerowymi książkami o Puciu. Tytułową postać stworzono z myślą o wspieraniu rozwoju najmłodszych dzieci w domowym zaciszu. Opakowanie zawiera dwadzieścia osiem

dwustronnych kartoników. Gracze mogą skorzystać z dwóch wariantów gry, różniących się poziomem trudności. Na jednej stronie kart umieszczono proste domino obrazkowe z podpisami, po drugiej jego klasyczną odmianę. Ogromnym atutem gry jest obecność ilustracji, gwarantujących najmłodszym możliwość spotkania z ulubionymi bohaterami, znanymi im z opowieści o sympatycznym chłopcu - Puciu. Szata graficzna gry jest niezwykle przejrzysta i miła dla oka, a piękne ilustracje zachwycą nie tylko małych fanów kultowej serii wydawniczej, ale także ich opiekunów. To wartościowa alternatywa dla krzykliwych barw i przerysowanych postaci znanych z kreskówek. "Pucio. Domino" jest wspólnym dziełem logopedy i pedagożki, Marty Galewskiej-Kustry, oraz ilustratorki Joanny Kłos. Obie panie z sukcesem angażują się w pracę nad serią, pomagając milionom dzieci w zdobyciu podstaw niezbędnych do owocnego rozpoczęcia edukacji przedszkolnej i szkolnej. Najmłodsi już od pierwszych miesięcy życia uczą się nowych umiejętności wraz z Puciem. Dzięki tej kreacji literacko-ilustratorskiej dzieci poznają pierwsze dźwięki, słowa i liczby. Zabawki nawiązujące do fabuły książek kształtują ponadto spostrzegawczość, wspierają logiczne myślenie oraz doskonalą sprawność manualną.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:koncepcja, opracowanie logopedyczne i pedagogiczne Marta Galewska-Kustra ; layout i ilustracje Joanna Kłos ; redaktor prowadzący Anna Garbal.
Hasła:Gry i zabawy umysłowe
Adres wydawniczy:Warszawa : Nasza Księgarnia, copyright 2020.
Zawartość
pudełka:
  • 28 dwustronnych płytek domina
  • instrukcja ([4] strony : ilustracje ; 12 cm)
Uwagi:Zawartość pudełka: 28 dwustronnych kartonowych płytek domina; instrukcja.
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Powstanie dzieła:2020 r.
Twórcy:Garbal, Anna. . Redakcja

Kłos, Joanna . Ilustracje

Przeznaczenie:Wiek: 2+.
Odbiorcy:Dzieci. 0-5 lat.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Nr 3
ul. Maczka 3

Sygnatura: CZYTELNIA: G.
Numer inw.: 21
Dostępność: można wypożyczyć na 14 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.