Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. A. Kamieńskiej w Świdniku

book
bookbook

Monopoly [Gra planszowa] : Polska jest piękna




Zobacz, co kryje wyjątkowa edycja gry Monopoly Polska jest piękna. Przemierzaj polskie drogi i odwiedzaj niezwykłe zakątki kolejnych regionów. Może uda Ci się zostać właścicielem któregoś z Twoich ulubionych miejsc. Kupuj piękne lokalizacje, które spotykasz na swojej drodze i zarabiaj, pobierając czynsz od pozostałych graczy. 
Zobacz Krzywą Wieżę w Toruniu, zabierz dzieci na gofry, a po wszystkim wypocznij

w Borach Tucholskich lub w Puszczy Białowieskiej. Pędź autostradą i odkrywaj urocze zakamarki Zalipia, odwiedź Osadę w Biskupinie albo ruchome wydmy w Łebie. Wybierz się na wędrówkę nad Morskie Oko albo na spływ Dunajcem.
Te wszystkie miejsca możesz już odwiedzić na planszy Monopoly Polska jest piękna. Kupuj nieruchomości i zarabiaj, pobierając czynsz od pozostałych graczy. Nie czekaj, rzuć kostką, wykonaj ruch, dokonaj transakcji i zbij fortunę w wyjątkowej edycji klasycznej gry Monopoly!
Monopoly Polska jest piękna to gra przeznaczona dla wszystkich, którzy uwielbiają grać w planszówki. W tej edycji przemieszczasz się samochodem po całej Polsce wraz z rodziną lub paczką przyjaciół. Kupuj najpiękniejsze miejsca, które spotykasz na swojej drodze i pola dostawców usług. Inwestuj w domy i hotele, zbieraj czynsz z posiadanych nieruchomości. Wymieniaj się z innymi graczami. Jest wiele sposobów na zajęcie najlepszych miejsc na planszy. Inwestuj z głową, bądź twardym negocjatorem - zwycięzca jest tylko jeden. Znajdź własną drogę do zdobycia fortuny!

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:
Hasła:Gry i zabawy umysłowe
Adres wydawniczy:Gdańsk : Winning Moves Polska, 2022.
Zawartość
pudełka:
1 pudełko (1 plansza, 8 pionków, 60 kart, 1 plik banknotów Monopoly, 32 domy, 12 hoteli, 2 kostki) : instrukcja ([8] stron : ilustracje ; 17 cm).
Uwagi:Liczba graczy: 2-6. Zawartość pudełka: 1 plansza; 8 pionków; 28 kart "Tytuł Własności"; 16 kart "Wakacje"; 16 kart " Ferie zimowe"; 1 plik banknotów Monopoly; 32 domy; 12 hoteli; 2 kostki; instrukcja.
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Powstanie dzieła:[2022] r.
Przeznaczenie:Wiek: 8+.
Odbiorcy:Dzieci. Młodzież. Dorośli. 6-8 lat. 9-13 lat. 14-17 lat.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

BG, Odd. dla Dz i Mł
ul. Niepodległości 13

Sygnatura: G.
Numer inw.: 110
Dostępność: można wypożyczyć na 14 dni

schowek

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.