Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. A. Kamieńskiej w Świdniku

book
bookbook

Kolejka [Gra planszowa]

Autor: Madaj, Karol
Kolejka to klimatyczna gra planszowa, w której uczestnicy muszą zmierzyć się z rzeczywistością lat 80. Jak zdobyć wszystkie towary z listy zakupów, gdy sklepowe półki świecą pustkami? Tu trzeba naprawdę nieźle kombinować! Jak zrobić potrzebne zakupy, kiedy w sklepach nic nie ma? Musicie stanąć w kolejce i czekać na dostawę. Szybko jednak okaże się, że towaru nie wystarczy dla wszystkich

zainteresowanych. Przygotujcie się na kolejkowe przepychanki, spekulantów i pomyłki w dostawie. Tutaj nikt nie gra fair! Na szczęście, dzięki odpowiednim kartom, możecie dostać towar spod lady. Albo dowiedzieć się, co i gdzie zostanie dostarczone następnym razem. Warto też udać się na bazar i wymienić niektóre towary. W tej grze, poza dobrą taktyką i umiejętnym zagrywaniem kart kolejki, przyda się odrobina szczęścia. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zgromadzi wszystkie produkty z listy!

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Karol Madaj.
Hasła:Gry strategiczne
Gry planszowe
Gry i zabawy umysłowe
Adres wydawniczy:[Warszawa] : Trefl, Instytut Pamięci Narodowej, copyright 2014.
Opis fizyczny:1 pudełko (plansza do gry, plansza z samochodami dostawczymi, 30 pionków, 50 kart kolejki, 5 kart listy zakupów, 60 kart towarów, 15 kart dostawy towarów, 5 kart pomocy gracza, 1 znacznik gracza rozpoczynającego, 1 znacznik przekupki) : karton, kolor, tektura, drewno, papier ; 25x37x6 cm + instrukcja (39, [2] strony : ilustracje, fotografie ; 20 cm).
Uwagi:Czas gry: 60 minut. Liczba graczy: 2-5. Zawartość pudełka: plansza do gry; plansza z samochodami dostawczymi; 30 pionków w 6 kolorach(po 5 w każdym kolorze); 50 kart kolejki w 5 kolorach (po 10 w każdym kolorze); 5 kart listy zakupów; 60 kart towarów w 5 kolorach (po 12 w każdym kolorze); 15 kart dostawy towarów w 5 kolorach (po 3 w każdym kolorze); 5 kart pomocy gracza w 5 kolorach (po 1 w każdym kolorze); 1 znacznik gracza rozpoczynającego; 1 znacznik przekupki; instrukcja.
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Powstanie dzieła:2014 r.
Przeznaczenie:Wiek: od 12 lat.
Odbiorcy:Dzieci. 9-13 lat. Młodzież. Dorośli.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Nr 3
ul. Maczka 3

Sygnatura: CZYTELNIA: G.
Numer inw.: 28
Dostępność: można wypożyczyć na 14 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.