Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. A. Kamieńskiej w Świdniku

book
bookbook

Rok w lesie [Gra planszowa] : Znajdź zwierzaka
Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób zagospodarować swojemu dziecku wolny czas, łącząc naukę z zabawą? Może potrzebujesz inspiracji na rodzinne spędzanie czasu? Nie wiesz, co kupić dziecku na prezent? A może chcesz urozmaicić zajęcia w żłobku czy przedszkolu? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z zadanych pytań, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! "Rok w lesie.

Znajdź zwierzaka" to rodzinna gra edukacyjna, która ćwiczy pamięć i rozwija refleks u najmłodszych graczy. Aby rozpocząć przygodę z leśnymi zwierzętami, potrzebujesz tylko kawałek wolnej przestrzeni, towarzysza leśnej przygody oraz trochę wolnego czasu. Zasady gry są na tyle proste i zrozumiałe, że nawet najmłodsi uczestnicy rozgrywki je zrozumieją. Zadaniem graczy jest pokazanie, które zwierzę ukryło się za drzewami lub krzewami bądź które dopiero przybyło do lasu. Dzięki trójwymiarowym elementom gracze mogą poczuć się tak, jakby przybyli na wycieczkę do lasu. Główne auty gry:ćwiczy pamięć oraz refleks, świetnie sprawdza się przy zabawach z najmłodszymi, idealnie urozmaica zajęcia w żłobku lub przedszkolu, barwne kartoniki ze zwierzętami, krzewami oraz drzewami przykuwają uwagę, wytrzymałe elementy pozwalają na wielokrotną rozgrywkę.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:ilustracje i layout Emilia Dziubak.
Hasła:Zwierzęta
Gry i zabawy umysłowe
Publikacje dla dzieci
Adres wydawniczy:[Warszawa] : Nasza Księgarnia, copyright 2021.
Opis fizyczny:1 pudełko (12 kartonowych figurek zwierząt z podstawkami, 3 kartonowe figurki drzew liściastych z podstawkami, 3 kartonowe figurki drzew iglastych z podstawkami, 3 kartonowe figurki krzewów z podstawkami, 12 żetonów z wizerunkiem zwierząt, 25 żetonów punktacji z wizerunkiem żołędzia) : karton, tektura, papier, kolor ; 24x24x8 cm + instrukcja ([4] strony : ilustracje ; 22 cm).
Uwagi:Liczba graczy: 2-5. Zawartość pudełka: 12 kartonowych figurek zwierząt z podstawkami (wśród zwierząt znajdują się: niedźwiedź, dzik, żubr, wiewiórka, zając, jeż, łoś, bóbr, lis, borsuk, ryś, wilk), 3 kartonowe figurki drzew liściastych z podstawkami, 3 kartonowe figurki drzew iglastych z podstawkami, 3 kartonowe figurki krzewów z podstawkami, 12 żetonów z wizerunkiem zwierząt, 25 żetonów punktacji z wizerunkiem żołędzia); instrukcja.
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Powstanie dzieła:2021 r.
Twórcy:Dziubak, Emilia. Ilustracje

Przeznaczenie:Wiek: 3+.
Odbiorcy:Dzieci. 0-5 lat.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Nr 1
ul. Ratajczaka 7

Sygnatura: CZYTELNIA: G.
Numer inw.: 25
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 205225
do dnia: 2024-08-09
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Filia Nr 3
ul. Maczka 3

Sygnatura: CZYTELNIA: G.
Numer inw.: 22
Dostępność: można wypożyczyć na 14 dni

schowekzamów

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.