Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. A. Kamieńskiej w Świdniku

book
book

Grzybobranie w Zielonym Gaju [Gra planszowa]
Nauka, zabawa i rodzinna integracja w jednym? Firma Trefl zaprasza na "Grzybobranie w Zielonym Gaju", wspaniałą wyprawę dla młodszych i starszych dzieci, a także ich rodziców, dziadków, cioć i wujków. Wyruszycie wspólnie na pełen wrażeń spacer, podczas którego będziecie poszukiwać smakowitych grzybków i pokonywać malownicze trasy. Wygranym będzie ten, kto najszybciej zapełni swój koszyczek. Trzeba uważać, aby

nie przestraszyć mieszkających w gąszczu saren i uniknąć spotkania z wrogim dzikiem. Musicie być ostrożni, bo za wysypanie grzybków z kosza grozi kara. Gra jest świetną rozrywką dla najmłodszych dzieci, wdraża w świat kulturalnej rywalizacji. Uczy też, że las to nie tylko miejsce wesołych wycieczek i wyścigu w poszukiwaniu grzybów, lecz także miejsce zamieszkania wielu stworzeń, które należy traktować z szacunkiem i o których komfort trzeba dbać. "Grzybobranie w Zielonym Gaju" pozwala rozpoznawać jadalne okazy grzybów i wystrzegać się tych trujących, dlatego podczas realnych wypraw do lasu dzieci szerokim łukiem omijać będą kapelusze z czerwonymi kropkami.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:koncepcja i opracowanie Sławomir Czuba, Wiktor Fabiański, Grzegorz Traczykowski.
Hasła:Gry i zabawy umysłowe
Adres wydawniczy:Gdynia : Trefl, [data nieznana].
Zawartość
pudełka:
1 pudełko (1 plansza z elementami przestrzennymi, 4 koszyczki, 21 grzybów jadalnych, 5 czerwonych muchomorów, kostka do gry : instrukcja ([4] strony : ilustracje ; 21 cm).
Uwagi:Czas gry: 20-30 min. Liczba graczy: 2-4. Zawartość pudełka: 1 plansza wraz z elementami przestrzennymi; 4 koszyczki; 21 grzybów jadalnych; 5 czerwonych muchomorów; kostka; instrukcja.
Forma gatunek:Gry i zabawki.
Dziedzina:Hobby i czas wolny
Twórcy:Czuba, Sławomir. . Opracowanie

Fabiański, Wiktor. . Opracowanie

Traczykowski, Grzegorz. . Opracowanie

Przeznaczenie:Wiek: +4.
Odbiorcy:Dzieci. Młodzież. Dorośli.
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Filia Nr 3
ul. Maczka 3

Sygnatura: G.
Numer inw.: 10
Pozycja wypożyczona

Przetrzymana przez: 203988
termin minął: 2024-07-12
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.